| anonim_4396 a întrebat:

Va place Top Gear? Mie mi-se pare ca e cea mai tare emisiune auto de divertisment. Imi plac la nebunie glumele lor, cum rad unul de altul laughing. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie la fel imi place umorul englezesc, o iau mai mult ca o emisiune de divertisment, dar in care, cateodata se mai prezinta si chestii serioase, combinatia dintre umor si un lucru facut bine mi se pare o idee foarte buna, da senzatia ca se poate face ceva anume si din pasiune, imi mai place si limbajul colorat al celor 3, plin de metafore ciudate si neobisnuite, scripturi scrise inteligent si cu mult subinteles sau cu trimitere la alte evenimente actuale sau din trecut!

7 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Top Gear e una dintre emisiunile mele preferate. Iubesc umorul englezesc.Jos palaria pentru ei.laughingSi cred ca este intr-adevar cea mai buna emisiune auto.

| M25M a răspuns:

Imi place emisiunea in sine si pentru masinile care le prezinta si pentru competitiile pe care le fac intre ei si pentru umorul pur britanic. Prezentatorii sunt geniali, fac misto de oricine, de orice tara. Abia astept seria noua care va aparea in 2013.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Îmi plac glumele lor, fazele amuzante, dar mă pasionează maşinile la fel de mult cum mă pasionează limba de porc.

| sodobar a răspuns:

Da ai dreptate, n-am mai vazut de mult un episod, pe ce canal il dau si de la ce ora?

| heddy10 a răspuns (pentru sodobar):

Pe Discovery, Sambata si Duminica la ora 18:00 happy

| sodobar a răspuns (pentru heddy10):

Mersi

| heddy10 a răspuns (pentru sodobar):

winking