| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care sunt pe lista de useri ai anului? Vi se pare in regula lista aceea?
https://www.tpu.ro/voteaza-utilizatorul-anului/

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e Ray si zilog acolo. Deci e ok lista.

| sierra1 a răspuns:

Întrebasem:

- de ce lista îi conține doar pe acești useri?
- cine a stabilit asta?
- e voința dumnezeului site-ului?
- Cine-i "califică" pe cei de acolo și de ce nu s-ar califica și alții - nu de alta, dar să ințelegem și noi...
- din ce joben au scos găselnița asta, brusc și arbitrar?
- și dacă userul y dorește să-l voteze pe userul x, cum facem? sau nu facem?

| Drimmero a răspuns:

In afara de 2-3, lista aia e de joasa speta. Nu sunt useri precum supadeceapa (nomimalizata), eckblume tot nominalizata si multi altii, Just dar in schimb e celcestie si 'cuchi', TPU loveste iar.

| troleibuz explică (pentru Drimmero):

Cred ca nu ii intereseaza nominalizarile pentru ca unele persoane nu au fost deloc numite si sunt pe acea lista.

| Drimmero a răspuns (pentru troleibuz):

Au o logica la sistemul de punere al userilor de te doare capul + de asta ca nu apar cativa care au fost nominalizati, useri ok de altfel. Anul trecut a luat sadrian care n-avea ce cauta acolo, anul asta 100% iese corbul ca am vazut ca e pe lista, e user vechi si e 'influencer' pe aici, nu ca n-ar fi ok dar politica site-ului e usor de citit.

| T0T a răspuns:

Eu l-am nominalizat pe Drimmero, dar nu am știut unde să îl scriu. Asta e. Poate la anul. Nu sunt de acord.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

N-am ce cauta eu acolo printre toti nebunii, in afara de 3-4 useri foarte ok de acolo, am fost si in 2016 pe lista aparent, nu urmaresc vreun premiu de pe site, nu ma intereseaza astea, daca erai activ ca in trecut te propuneam, cred ca luai locul 1, erai votat

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Dar eu vreau să câștigi. Nu contează ce vrei tu.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

De ce vrei sa castig eu?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru că te iubesc.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

E reciproc, fratioare! Dar acum sincer, iar ai baut?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Puțin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare de-a dreptul revoltator ca nu apare si Cookiedog acolo.

| OFQuestions a răspuns:

Nu e in regula. L-am nominalizat pe VacaGrasaVerginica si nu apare pe lista. Doamne ce nedreptate!

| floresdemayo a răspuns (pentru OFQuestions):

Până la urmă, e Verginică sau Virginică?winking

| OFQuestions a răspuns (pentru floresdemayo):

Verginică

| OFQuestions a răspuns (pentru floresdemayo):

Cred ca i-am scris numele gresit cand l-am nominalizat si de aia nu apare pe lista. *facepalm* laughing