| roxy1direction4ever a întrebat:

Ce parere aveti despre concurentii de anul acesta de la x factor?
Care este/sunt preferatii vostri?

Răspuns Câştigător
| LoveYouPdi a răspuns:

Buna! Imi plac foarte foarte mult sunt super si toti canta bine! Mie imi plac de mai multi da nu prea stiu cum ii cheama, eu tii descriu putin si poate tu o sa-ti dai seama!~Imi place de fata aia roscata care a cantat piesa lui Adele, fata aia blonda care s-a tuns scurt si a cantat piesa aia de la Jessie J, de fata si cei 2 baieti blonsi, de fata su baiatul ala care se certau, de omul ala cu ochelari care mie imi e mila de elsad! Si cam atat! Sper ca te-am ajutat!:* Sa nu uiti sa te uiti in seara asta!*Bye*! X

| roxy1direction4ever explică (pentru LoveYouPdi):

Pai nu stiu ce sa aleg: x factor sau american music awards!

| LoveYouPdi a răspuns (pentru roxy1direction4ever):

Eu ti-as spune sa alegi cu inima! La ce ai vrea tu sa te uiti! Sau de exemplu te uiti la American MUSIC Awards si la x factor la reluare!

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Hm, nu comentez la concurenții de anul acesta, pentru că va ieși urât. Dar, am văzut doi concurenți, care aveau potențial. Mi-a plăcut vocile lor, puternice. Aceștia sunt, Tudor Turcu şi Raduly.

| roxy1direction4ever explică (pentru positivity):

Iti respect parerea dar nu trebuie sa fii asa de dur/a. Mie nu imi plac moacele lor dar canta bine( oricum canta mai bine decat mine sa ca...).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ok