| Narfundo a întrebat:

Ce parere aveti despre Dan Diaconescu? Credeti ca o sa iasa presedinte? Apropo de el, la OTV vorbesc despre 2012laughing.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inteligent, descurcaret, corupt, practic, extremist.Concepte bune, un fel de Vlad Tepes care pune pret pe corectiudine.Inca n-a simtit gustul puterii.Pe vremurile astea e bine sa fii "hais". L-as vedea presedinte. L-as vedea si linsat. L-as vedea plans de toata tara mai ca pe Madalina Manole.Labil din mai multe puncte de vedere, avid de celebritate dar cu o minte briciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, in general, din cate observ lumea il sustine.Cine stie...

| redmonkey a răspuns:

Omu merge pe ideea asta : "scopul scuja mijloacele". Il admir oarecum ca stie sa invarta vorbele si sa tina toti cretinii ocupati,
Nu stiu cat e de probabil sa iasa presedinte, doar ca sunt destule tate si brain-washed cretins care sa il voteze