| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca Inna nu are un iubit?

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Too busy

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Uite ce sa spun... de fiecare data cand stau la masa imi ramane bucatura in gat atunci cand ma gandesc ca saraca Inna nu are "iubit"laughing)

laughing) hai frateeee, am chestii mai bune de facut...asta mai lipsea acum!

| costellodonatz a răspuns (pentru madyddd):

Cu aceeasi problema ma confrunt si eu straight face de cand am aflat ca Pepe s-a despartit de Oana Zavoranu, am insomnii rolling on the floor))))) tu nu?laughing

| inger02 a răspuns:

Pai e un om simplu normal numai ca este populara. poate din cauza carierei si ca este ocupata.

| VadTot a răspuns:

De unde sti ca nu are?

| larrii a răspuns:

Nu e ceva iesit din comun ca nu are iubit, e un om ca toti dintre noi happy daca e vedeta nu e obligatoriu sa aiba prieten/logodnic/sot.

| DeeaMarry a răspuns:

Sigur are un iubit, si inca unul cu foarte multi bani, pentru ca altfel nu ajungea atat de cunoscuta si in atat de putin timp, doar ca sta undeva in umbra.

| drhotzu a răspuns:

Ma intereseaza la fel de mult ca si de faptul ca sanziana e curva, ca bianca nu are baterii la vibrator sau ca botezatul se arde in cur cu baietei, adica DELOC spre ABSOLUT DELOC!

| x3Ad a răspuns:

Nu sunt eu mare fan a lui Inna, dar nu pot spune că o urăsc. Îi urez succes în cariera ei de artistă, are o voce frumoasă şi merită să cânte, dar sigur ar fi mai bine dacă piesele sale ar fi în română. "Inna nu are un iubit". Hai să-ţi spun ceva, am citit un articol pe internet în care spunea că Inna este în căutare de iubit. A postat asta chiar pe facebook. Şi Inna, este una dintre puţinele artiste care nu s-a lăsat cucerită de bărbaţii celebri de pe plaiul românesc. Aici este articolul dacă vrei să citeşti : http://www.click.ro/......71707.html Plus că într-un video, Inna este bătută de,, iubit''. Însă totul se întâmplă în teaserul videoclipului piesei "Bring The Sun In My Life". Până la urmă este viaţa ei şi face ce vrea. Dacă o să-şi găsească alesul inimii, să fie fericită.

| TotEuMa a răspuns:

Poate e pe invers rolling on the floor)

| ElisaMariaXX a răspuns:

Sincer nu am suportato niciodata rolling on the floor