| Abbey7 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care injura?

66 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tarance needucate (unele se dau inteligente dar tot pe langa sunt) gen cea de deasupra mea.

| Abbey7 explică:

I-auzi, suntem taranci needucate. laughing

| MauvaisRose a răspuns (pentru Abbey7):

Mai bine taranci needucate decat cu mintea inghetata.
ala e un frustrat trepanat infect.
sa nu mai citesti ce scrie, ca te ia ameteala instant.

| Alisse a răspuns:

Nu ma deranjeaza, cu totii injuram la nervi mai ales

| CosminC86 a răspuns:

Ai asa ceva? O.o

| MauvaisRose a răspuns (pentru CosminC86):

Daca e sa ma compar cu alti barbati fatalai (care au verificat ultima oara ca au o pasarica intre picioare), automat organul meu genital masculin imperceptibil devine pipaibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MauvaisRose):

Esti demna de mila fatuca laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Abbey7):

Daca injuri esti altceva?

| JustDeedee a răspuns:

Fiecare injura pana la urma. De exemplu la nervi, cine nu ar injura? laughing Nu cred ca exista vreo persoana care se poate abtine de la asta.
Ce-i drept, nu e prea dragut sa auzi o fata injurand.

| Abbey7 explică (pentru anonim_4396):

Faptul ca eu ALEG singura felul in care ma exprim, ca e de bine sau de rau, arata ca am propria personalitate. Imi pare rau sa te dezamagesc, dar "taranii" aia despre care vorbesti si despre care pari ca ai o parere negativa, n-au atatea greseli gramaticale cate ai tu. laughing

| AtateaConditii a răspuns:

Sa injure cand e nervoasa sau cand are motive e de inteles si de apreciat pentru ca nu este timida sa exprime ceea ce simte, dar cand injura mereu deja e mistocareala si nu e serioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Abbey7):

Mda, esti sora geama a lui MauvaisRose, incercati sa pareti inteligente si restul (facanduma pe mine "analfabet" si restul ) dar sunteti pe langa. asta e.
toata lumea injura, si eu si tu si TOATA lumea,
dar una e cand zici "ai la dracu" cand te lovesti si alta e cand mergi pe strada si fara bagamias si scoteamias nu stii sa legi 2 cuvinte. sau cum a zis MauvaisRose in "**** mea" doar sa para mai inteligenta.

| Abbey7 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu incerc sa par inteligenta, dar daca asa ma vezi tu, eu n-am ce face in privinta asta laughing. Te simti inferior? Cine a spus ca a facut-o sa para inteligenta? Sau tie ti se pare ca trebuie sa fii inteligent ca sa injuri laughing. Am intrebat ce parere aveti despre fetele care injura, nu am zis cat injura, deci se subintelege ca moderat. Dar na, nu mai zic nimic laughing n-ai cu cine.

| Abbey7 explică (pentru anonim_4396):

"facanduma", "bagamias", "scoteamias"
nu te fac analfabet, asta esti.
Si nu stiu cate conversatii ai avut tu cu mine de iti permiti sa spui ca nu stiu sa leg doua cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Abbey7):

Esti ca un religios care vrea sa ma faca sa arat urat ca nu cred in un zeu, injurandu-ma si restul. pacat asa, nici macar nu stii toata povestea dar incerci sa pari mai inteligenta. e patetic.

| Abbey7 explică (pentru anonim_4396):

Te-am injurat? Ne-ai facut "taranci needucate", te-am facut "analfabet". Ma bucur ca ma consideri inteligenta. laughing Nici tu nu stii povestea noastra, cum am trait si unde, si totusi suntem taranci. Deci? Ai ajuns la propriile vorbe, esti demn de mila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Abbey7):

Crezi ca exista scuza pentru a injura? "tu nu stii povestea noastra, cum am trait si unde, ". eu am trait cu un betiv 4 ani care de dimineata pana seara fara sa lege 2 cuvinte si o injuratura intre nu putea. si nu injur, decat in unele cazuri. sa fim seriosi, ce ai tu sunt scuze.

| Abbey7 explică (pentru anonim_4396):

Nu caut scuze, eu nu inteleg cum functioneaza creierul ala al tau de ajungi la asemenea concluzii.
Ideea e ca tu nu poti fi judecat ca fiind "analfabet" fiindca blabla si blu. Dar eu pot fi considerata taranca pentru ca injur. Wa. Nu judeci rational. Nici tu nu imi cunosti mie povestea, nici eu pe a ta. Daca e sa ne judecam, ne judecam egal. N-ai tu o scuza mai buna ca a mea.

Cand am cerut pareri, asteptam sa primesc pareri, nu taranisme, injurii aiurea. "Da, am o parere pozitiva pentru ca...", "Nu, am o parere negativa pentru ca...".
Nu: pff, taranci proaste. Asta e comportament de taran, nu faptul ca-ti mai bagi sau mai scoti cate ceva din cand in cand, cat timp iti asumi asta.

Ai trait 4 ani cu un betiv? Extraordinar, eu am trait toata viata.
Nu mai spun nimic, fiindca vad ca la tine orice e interpretabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Abbey7):

Am zis needucate nu proste. e diferenta. am intalnit oameni cu 2 facultati dar nu ai zice ca au trecut de clasa 1 cand deschideau gura.

deci eu sunt nesimitit ca te fac taranca, ok, prostia mea. dar tu ce esti, facandu-ma analfabet ca nu folosesc o cratima, fara sa stii nimic de mine? daca erai mai inteligenta nu faceai aceeasi prostie ca mine. deci semanan, oricat ti-ar displacea asta.

ps: chiar imi pare rau pentru tine, faza cu taicatu "cred", oricat ai crede ca fac la misto, chiar nu o fac. stiu cum e.

| g4mma a răspuns:

Ce oameni sensibili pe aici.

| Abbey7 explică (pentru anonim_4396):

Era doar un exemplu. Bine, nu esti analfabet, esti agramat:
http://dexonline.ro/definitie/agramat
Si nu vad de ce te simti jignit. Nu vad de ce trebuie sa fie un lux sa stii sa scrii corect gramatical in propria ta limba. Cat timp nu esti dislexic, nu vad de ce-ti cauti scuze. M-a deranjat mai mult faptul ca nu vezi ca aceleasi lucruri pe care le vezi la mine, le ignori la tine, decat ca m-ai facut "taranca". Nu stau in mediul rural, deci nu-mi pasa, afirmatia ta e zero pentru mine. Insa tu te arati foarte jignit, so... :-j meh, las-o asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Abbey7):

Eu nu ma simt ca o victima tu o faci. eu am incercat oarecum sa "ameliorez" --"deci eu sunt nesimitit ca te fac taranca, ok, prostia mea" dar tu continui sa o tii pe a ta. se vede diferenta de mentalitate si inteligenta aici. numai bine, ca deja esti o pierdere de timp.

| Abbey7 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor geez!
"Nu mai spun nimic, fiindca vad ca la tine orice e interpretabil.
Aici trebuia sa se termine tot, tu ai continuat sa plangi ca te-am facut analfabet. Puteai sa taci. Meh, tu esti o pierdere de timp. Si n-am zis ca esti nesimtit, ti-am spus ce m-a enervat pe mine si nu faptul ca m-ai facut "taranca", cum am zis... mi se rupe.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa injure, dar sa injure cu cap.Nu asa de ochii lumii.

| Maximilian191 a răspuns:

Mi se pare cam de prost gust, acum depinde si de contextul in care injura

| Madayna a răspuns:

Adevarul e ca si eu mai injur dar cand ma enervez foarte foarte tare, nu injur asa non-stop. La nervi merge.

| Jipa95 a răspuns:

Golanealaaaa! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| suităr a răspuns:

Depinde ce fel de injurături laughing
''mai dă-te-n pisici''
sau
''mai dă-te-n morții mă-tii''?

| CosminC86 a răspuns:

Mie nu-mi plac femeile care injura, pur si simplu nu pot sa accept asa ceva. Femeile care isi iau atributiile unui barbat sunt demne de mila. Majoritatea dintre ele si-au gasit partener prost care nu stie sa le respecte si incep sa aiba frustrari. Nu e vina nimanui daca nu stii sa-ti alegi drumul in viata.