| erdest a întrebat:

Ce parere aveti despre hateri? Sa zicem ca ei intra pe un video pe youtube la un cantaret, o cantareata si lasa un comment rau. Am vazut o gramada de commenturi rele la nicki minaj, iggy azalea, ariana grande si pur si simplu ma dezustau. Adica erau gen:"de ce are atatea vizionari acest clip?". Pai pur si simplu pentru ca intra persoane ca tine si-l vizioneaza... Nu -i inteleg. Si era altcineva care zicea ca canta mai bine la dus decat nu stiu cine DAR nu avea nici un videoclip pe youtube sa demonstreze... Ce vor ei de fapt? Vor sa para tari? Sa-i demoralizeze pe ceilalti? Se poate pune si un videoclip cu un catelus ca pana si ala are dislike-uri.Ce-s cu oamenii?laughing
PS:Mai era un comment: Nu-mi place cum canta, Nu pot sa ascult canta asa prost mai bine ascult pe X toata noaptea de cat pe Y o ora canta asa urat vocea e asa iritanta. Dar totusi intra sa lase comment.Am o parere foarte proasta despre hateri, daca nu-ti place, tine pentru tine.

1 răspuns:
| HelloWorld00 a răspuns:

Orice mare artist are hateri, e normal! Ba mai mult, orice mare artist are nevoie de hateri. Desi acestia par a aduce reclama negativa artistului, ei de fapt ii fac mai cunoscuti si mai iubiti de catre fanii deja castigati(asta numai daca numarul fanilor este mai mare decat numarul haterilor).