| DjSmoKEE a întrebat:

Ce parere aveti despre homosexuali?

Răspuns Câştigător
| Doo a răspuns:

Oh Wow, ce e cu discriminarea asta sexuala? Hello! Mie mi se pare ok sa fii gay.Adica e viata lor, fac ce vor ei.Nu iti place nu te uiti.P.S.:Mie mi se par oribili cei care nu sunt deschisi sa accepte asa ceva nu cei care isi recunosc orientarea sexuala! Si da, intr-adevar e naspa sa aflii ca un baiat cute a gay, dar e viata lui si gata.Asta e ceva de genu, mie imi place de x da renunt la el pentru ca y vine si se da cu capu de pereti ca nu ii convine ca sunt gay.Sunt fata, si sunt de acord cu casatoria gay, atat intre femei cat si intre barbati.

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pfffffffff...Nu o părere bună. Când sunt fete/femei care sunt în stare să mute munţii din loc pentruun băiat/bărbat, ei se uită la alţi băieţi/bărbaţi.Şi asta e chiar penibil.Să vezi pe cineva ok şi să aflii că e gay. Sfârşitul lumii.Eu nu sunt de acord cu asta. Bărbaţii sunt făcuţi,pentru a dovedi că sunt bărbaţi.Să dea dovadă de maturitate şi responsabilitate. Dacă tot sunt ei gay, să-şi pună şi fustă, că cercei deja au.Mai nou, sunt legale şi căsătoriile între gay.Asta ne duce ţara de râpă. Când poţi oferi atâta fericire unei femei,care îţi poate dărui un copil care să fie al tău,să-ţi spună,,tată,, să te strângă în braţe şi să-ţi spună că te iubeşte, să vezi o femeie care este lângă tine trup şi suflet necondiţionat.Să nu mai spună bărbaţii că femeile sunt uşuratice, că nici ei nu sunt mai prejos.Nobody4Nobody.

| Korrawi a răspuns:

Cat timp nu ma deranjeaza, nu am nimic de impartit cu ei. Sa fie sanatosi, e viata lor, alegerea lor.

| adita32 a răspuns:

Oameni de treaba.stau pe Curul lor si isi vad de treaba

| Marius444 a răspuns:

I-as eutanasia pe toti, manca-i-ar boalilii.