| MotanulAlbastru a întrebat:

Ce părere aveți despre întrebările de la recensământ? Nu vi se par cam cretin formulate? Și de ce îmi scrie că nu am răspuns la 7 întrebări când le-am luat pe rand și sunt destul de sigur că nu mi-a scăpat niciuna? Oricum nu mai aveam decât opțiunea sa dau finalizare când mi-a apărut mesajul asta. Are ceva daca am lăsat 7 răspunsuri fără răspuns?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cred ca este un bugg ceva de la ei, asa am patit si eu si eram sigur ca am raspuns la absolut toate intrebarile, m-am verificat prin tot sa vad si apareau raspunsurile cu verde ceea ce inseamna ca totul era ok, eu am dat finalizare dupa ce am vazut ca e totul completat. Sectiunile si intrebarile apareau toate cu verde, adica aratau ca este in regula?

Si da, unele intrebari mi se par cretine si se lungesc cam mult cu chestionarul, plictisesti respondentii cu atatea intrebari dar pe de o parte ii inteleg, e o evidenta a populatiei si au nevoie de date cat mai reale sau aproapiate de adevar.

| MotanulAlbastru explică (pentru Drimmero):

Da, totul era verde.

| Drimmero a răspuns (pentru MotanulAlbastru):

Atunci da-i finalizare fara probleme ca e in regula, e bugg.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu sunt deloc cretine. Care sunt alea care ti s-au parut cretine? Poate ca unele par usor repetitive, atita tot. Daca ai 7 fara raspuns, nu e valid formularul. Poti sa le completezi pe alea si toate bune. Sau poate o fi un bug, dupa cum zice colegul.