| gingergirl1 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Virgil Madgearu?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca e un liceu bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inveti la virgil madgearu sau te ganddesti sa te duci acolo?

| gingergirl1 explică (pentru anonim_4396):

Nu,dar mi-ar placea! happy mai am un an pan'la liceu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru gingergirl1):

Pe ce profil ai vrea?

| gingergirl1 explică (pentru anonim_4396):

Oricum m-am "hotarat"eu asa laughing As vrea la liceul Tudor Vladimirescu sau Benjamin Franklin pe stiinte ale naturii! Sau in fine sunt mai multe liceuri bune, bunicele in care as putea sa intru! Bineinteles notele din examen sa fie mari! acum conteaza 25% media din generala, anul trecut a contat 50%
In fine as vrea sa ma duc pe ramura aceasta a medicinei, stamatologie, ghirurgiei si etc
Am pus intrebarea aceasta pentru ca am auzit mai multi zicand de liceul acesta ca e bunhappy si mai cunosc lume care e aici, dar...e pe profil ecomomic si na' laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru gingergirl1):

Aha