| BloodyDress a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta?
Incercati sa nu jigniti, raspundeti sincer si civilizat.
mie imi place melodia..si video-ul
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

9 răspunsuri:
| DanielaMe a răspuns:

Sincer, Imi place mult. Este buna pentru meditat sau s-o pui atunci cand citesti. Cred ca este in araba. Si totusi, cine ar spune cava rau despre o astfel de melodie.

| Shara17 a răspuns:

E frumoasa melodia happy! in ce limba e?

| BloodyDress explică (pentru Shara17):

E in araba ..am descoperit-o si eu de curand :-)

| libertatea98 a răspuns:

Buna! Mie nu imi place melodia.Imi plac doar melodiile in romana si engleza. Funda?

| Kgh13023 a răspuns:

Nu pot sa zic ca mi-a placut melodia, dar video-ul m-a surprins intr-un mod placut, fiindca acele locuri chiar sunt impresionante.

| Hazzard10 a răspuns:

Cred ca este un stil care se adreseaza unui numar restrans de persoane. pot spune totusi ca este o melodie care te linisteste, te face sa te gandesti putin la persoana ta si cei din jur. cat despre video, nu cred ca se potriveste, mi se pare pusa de umplutura. numai bine!

| Cristi096 a răspuns:

Acesta melodie este chiar foarte relaxanta mie chiar imi place cand esti suparat este bine sa o asculti te relaxeaza chiar daca este putin de biserica.Parerea mea este ca a fost inspirata. Fundita? am nevoie de puncte happy

| adryy55 a răspuns:

Sincera sa fiu mie nu mi-o placceee tongue

| Smile4Mee a răspuns:

E linistitoare.