| Bya132 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Manifest? Dar despre Guess Who? Il apreciati? Daca da, cu ce?

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mulţi se regăsesc în melodia aceasta/Guess Who?/Un simplu om, care încearcă să-şi descrie suferinţele prin intermediul versurilor/Eu da/Îl apreciez/Pentru ce anume?/pentru simplul fapt că a reuşit să spună ce gândeşte prin intermediul versurilor, fără să fie criticat/Dar bineînţeles că părerile sunt împărţite şi nu toţi au aceeaşi gândire/Dar toţi trăiesc printre noi/ Şi toţi au parte de suferinţele ce le descrie Guess Who/Ar trebui apreciat, pentru că ne reprezintă