| alexutza_8188 a întrebat:

Ce parere aveti despre noua melodie a lui Guess Who-Manifest?
Eu o adoooor love struck

Răspuns Câştigător
| Wihaela a răspuns:

Daaa
e super tare melodia! ai gusturi super! oricum te :* si e faine melodia :! uite pe cineva care chiar cunoaste bunele melodii big grin :X

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, e bună melodia.
Păcat că toți cocalarii o ascultă.
Toți sunt băieți de cartier, rapperi, dar mesajul rap-ului trece pe lângă ei, ei rămân tot cu prostia lor. Asta mă deranjează, că toți sunt rapperi, șmecheri, de cartier și dau în gropi de proști ce sunt. Ascultă rap degeaba, că e la modă, că e cool, nu știu ce e ăla rap și la ce e bun. Rap-ul adevărat, de calitate, este un gen de muzică foarte frumos. Nu toate idioțeniile. Puține melodii rap sunt de calitate.

Baftă

| mihaela0205 a răspuns:

Si eu o ador. love struck

| Eu0909 a răspuns:

Da, e interesanta, la fel si linia melodica

| educatie2021 a răspuns:

Si eu big grin
vreau un tricou ca al lui

| l0riiii a răspuns:

Pff mie imi place la nebuniee
o ador pur si simplulove struck

cred ca daca o asc de 1. 000. 000. 000 de ori tot nu ma satur de ea:X

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Si eu. e super super tare:X:X:X
cred ca o ascult de cel putin 3 ori pe zibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| DarkShina5566 a răspuns:

E o melodie foarte reusita.Reflecta adevarul din zilele noastre. Mie una imi place foarte mult.Guess Who e un baiat foarte talentat.

| ea_6589 a răspuns:

love struck love struck love struck e beeleaaa! O asclut si noaptea cand n-am somn!love struck

| Issa_3404 a răspuns:

E foarte tare. si eu o ador love struck