| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce parere aveti despre noua faţă a site-ului TPU? Si la voi s-a schimbat faţa la site-ul TPU?

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mă încurcă rău, dar poate mă obişnuiesc pe parcurs.
Mi-e dor de vechiul TPU. sad

Răspuns utilizator avertizat
| NOname a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

O să mă adaptez, că n-am încotro, dar parcă prea aduce a Facebook acum şi au dispărut unele chestii, pe care le apreciam la TPU, care îl făceau mai special, mai cosy, deşi au şi apărut câteva lucruri noi, pe care în timp probabil o să învăţ să le apreciez, dar tot o să rămân cu un sentiment că ceva lipseşte.

| NOname a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

...dar un Like sigur pentru playlist, care în vesiunea veche era mai slăbuţ, atât ca design, cât şi ca funcţionalitate.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru NOname):

De ce nu ne-a dat si un manual de insructiuni?rolling on the floor
De ceeeeeeeeeeeee?

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Tocmai îi spuneam şi Cameliei, că mă simt că hamsterii mei, ca atunci când le pun căsuţe şi jucării noi, de ei nu mai recunosc nimic şi aleargă curioşi şi agitaţi de colo-n colo. laughing

| TPU.ro a răspuns (pentru NOname):

Deja ti-e dor? :-D Speram sa iti treaca repede... :-(

| TPU.ro a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Asta e spiritul! :-D

| TPU.ro a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Hai ca nu e asa greu de folosit. :-) Daca ai nevoie de ajutor, suntem aici! :-)

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

E aiurea interfata asta, dar asta-i viata!

| NOname a răspuns (pentru TPU.ro):

Mă tratez.hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Https://www.tpu.ro/......ba-contul/

| Libelle a răspuns:

E o schimbare radicala, intr-adevar. Din 2010 incoace au mai facut modificari pe ici, pe colo, dar acum... e alta treaba laughing)

Ne obisnuim noi, e frumusel asa big grin

| RAY a răspuns:

Personal imi place cand lucrurile evolueaza nu cand lucrurile raman pe loc, eu spun ca e ok si ca vor disparea erorile, dar vad ca pot vedea raspunsul unei persoane ignorate, cam seamana cu acest site https://www.gutefrage.net

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si la noi, nu esti tu VIP. E destul de incomoda... poate pana ne obisnuim

| T0T a răspuns:

E foarte faină, chiar îmi place mult.

| J0B0MAT a răspuns:

S-a schimbat, da.
Nu prea îmi place, dar o să mă obişnuiesc.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, eu eram pe cale sa pun acum aceasta intrebare, dar vad ca ai pus-o deja tu, asa ca nu mai are rost sa o mai pun si eu. Eu am intrat abia azi, si cand am vazut ca s-a schimbat m-am speriat putin, si nu stiam pe ce sa apas, nu stiam unde gasesc notificarile, nu stiam unde sa intru la mine pe profil, nu stiam nimic, dar acum mi-am dat seama, dar tot e cam incomod, parca imi placea mai mult cum arata inainte, o sa dureze cam o saptamana pana o sa ma obisnuiesc cu noua infatisare a siteului.

| Florentina9210 a răspuns:

Mie mi se pare mai smart si din punct de vedere de design, foarte tare! O ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place

| Deliiiia a răspuns:

Buna, si la mine s-a schimbat. Interfata e mai draguta, acum urmeaza sa ne obisnuim cu ea.