| NoName05291 a întrebat:

Ce parere aveti despre numele Eric? Ce alte nume de baieti va plac?

11 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu se scrie "Erick"?(cu k)
Îmi place cum sună, iar dacă tot suntem la nume de genul ăsta, îmi place Edward.

| NAdrian a răspuns:

Nu conteaza cum te cheama.

| TheBestAndreea98 a răspuns:

E dragut, PAi Andrei, Claudiu, Diego, Leon, Lucian, Liviu

| OnuOnulică a răspuns:

Un nume frumos Eric.
Mie imi place I(onu)t.

| Sociopat a răspuns:

Andy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex, Rareș, Vlad, Cristi...ador numele astea. Dar îmi plac și cele străine, cum ar fi Gerard, Billie, Jack. Eric nu-mi place D:

| AndyLavy a răspuns:

E frumos.Imi mai place Raul Codrut Fabian, Octavian. SI cam astea imi vin acum in minte.

| BlackEyedGirl a răspuns:

E frumos numele

| Didishorr a răspuns:

E dragut. Mie mai imi plac si numele astea: Andrei, Alexandru, Ovidiu, Paul, Ionut, Adelin, Marius, Daniel, Octavian, etc. Pa.

| danydany399 a răspuns:

Stefan sau cosmin mi se pare mai dragut...dar daca tie eric ti-a placut...
FUNDA?

| AnnYoa a răspuns:

E mai interesant Stefan, dar e bun si Eric.