| cipy_2200 a întrebat:

Dar de numele Melissa ce parere aveti? spune-ti-mi niste nume de fete.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundita nu?

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E dragut. Imi place. Nume de fete care mai imi plac sunt : Ana - Maria, Lorena, Cristina, Teo.

| Bacemi a răspuns:

Imi place. E un nume dragut.

| monyk a răspuns:

Buna, Melissa e un nume foarte frumos, chiar imi place; pai mie mi-ar place de exemplu Iris, Timea, Alice, adica sa fie dragute dar nici prea folosite, Sara, Amalia, Crina, Selena, Mandy, Anda, etc...

| Lorelai a răspuns:

Melissa este un nume dragut, dar mie imi place mult Anemona!

identitate
| identitate a răspuns:

Nu te mai uita la "Striscia la notizia"! Cum sa-i pui numele asta fetei tale si sa te gandesti la Melissa aia?!big grin

| Klara a răspuns:

@Yana,
M-ai flatat blushing Si mie imi place numele tau.happy

| Nu conteaza a răspuns:

Foarte frumos numele
pai Raluca, Mihaela, Crina, Dalia/Delia, Daliana, Patricia, Claudia, Sorina, Clara, Sabina/Sabrina, Monica, Carolina, Carla, Francesca

| Yana a răspuns:

Mara, Clara, Cara, Sara, Diana, Denisa, Miriam, Ingrid, Antonia, Bogdana, Zarina, Delia, Ecaterina, Gabriela, Ruxandra, Roxana, Alexa, Alexia, etc.big grin

| anca943 a răspuns:

Este un nume dragut. Daria, Bianca, Alexia, Denisa, Roberta, Carina, Patricia, Anastasia, Renata, Laura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte mumos numele asta! numele de fete sunt:
bianca
mihaela
andrada
stefania
andra
alexandra
cristina(sau christina dup hristos)
claudia
valentina
elena
alina
vanessa
alice
diandra
maria
clara
denisa
raluca
corina
aura
gabriela
roxana
andreea
ruxandra
alexa
alexia
sara
diana
ingrid
celia
roberta
carina
laura
larisa
jessica
camelia
gabriela
sabina
sabrina
mara
carolina
miruna
mirunica
monica
tatiana
ana
ana-maria
catinca
sanda
anca
florina
iazmina(iasmina)
sorina
madalina
luiza
sanziana
sara
sasa
sandra
ionica
mariana
marinela
irina
anda
antonia
ecaterina
catinca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mellisa, din câte mi-a spus o prietenă, în grecească înseamnă albină/miere. Îmi place numele.

Altele

Ramona

Simona

Anemona

Lorena

Vanessa

Delia

Clara

Samantha

Laura

Adelina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos nume: Cristiana, Andreea, Bianca, Nicoleta, Alexandra, Roxana, Noemitongue...

| radu a răspuns:

Amelia Alice Ilona Letitia Medeea Bristina...

| radu a răspuns:

Inca 1 mi-a venit dupa Karina

| lala_1641 a răspuns:

Pai eu nume foarte frumos, si nu prea intalnit.
ex:Mirela, Clara, Angela, Diana, Raluca, Irina, Anda, Ana-Maria, Analia, Catalina, Sorana, Carinna, Laura, Crina, Patricia, Alexandra, Jessi, Jerry...

| MelyTheSwettGirl a răspuns:

Buna,si pe mine ma chema Melissa si imi place foarte mult numele asta... Nu prea sunt persoane cu numele aceste de aceea imi place! big grin

| ekokizuk a răspuns:

Andra
Andrada
Andreea
Larisa
Jessica
Camelia
Gabriela
Si pot continua o suta dar sper sa te ajute la ce iti trebuie astea care ti le dau

| krazyboy a răspuns:

Dragut nume>