| Hyacinth a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care se inconjoara de alti oameni care nu ii apreciaza? Constienti de asta. Atata considera ei ca merita? Un anturaj fals?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Probabil nu se consideră destul de capabili să o ia de la capăt cu un alt colectiv sau da, nu consideră că merită mai mult.

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Lipsa de stima de sine.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cred că atâta simți că meriți. Hate pe TPU laughing

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ce se aseamănă se adună

Eu nu suport sa stau lângă oamenii falși îi simt de la 1 kilometru mai ales cand se uita in ochi mei si ma minte cine -_- deja mie sila simplu si simplu plec de acolo fără niciun fel de contact mie scârbă cu toată ființa de oamneii falși