| yuhu a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii raraiti?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

O parere foarte buna.Si despre sasaiti si cacaiti la fel!

| Laura_2393 a răspuns:

De ce trebuie sa imi formez o parere din asta? Nu sunt tot oameni obisnuiti? Ce vin de pe Marte daca sunt raraiti sau ce au asa de de iesit din comun incat ar trebui sa comentez? Mai degraba as avea ceva de comentat la intrebarea ta. Ce vre sa stii postando asfel de intrebare? Cu ce te deranjeaza asfel de persoane?

| lovem3 a răspuns:

Ce parere sa am nici una nu trebuie sa catalogam o persoana dupa cum vorbeste sau cum arata important este cum gandeste. am 2 prieteni raraiti si crede-ma deja a devenit obisnuinta in sensul ca nici nu mai sesizez cand vorbesc asa.

| ioana1988 a răspuns:

O parrrere buna