| eelena1797 a întrebat:

Ce parere aveti despre Omegle? Il folosti? Pentru cei care nu stiu este un site unde vorbesti cu necunoscuti. nu iti trebuie cont puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Sincer, iti zic din proprie experienta. Nu poti avea incredere nici in prieteni pe care ii cunosti de mici, daramite in niste straini virtuali. Bine, te intelegi cu cineva bine, va dati facebook-urile sa zic, vorbiti una alta, nu este gresit, doar ca, nu trebuie sa te implici si altfel, sentimental, in sensu' ca nu trebuie sa ai incredere in aceste persoane.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mda, un site de divertisment, la altceva nu prea e bun. Prieteni sa nu incerce nimeni sa-si faca de pe acolo.

| eelena1797 explică (pentru AFR81):

De ce nu?

| eelena1797 explică (pentru AFR81):

Ah, e doar ceva virtual

| AFR81 a răspuns (pentru eelena1797):

Este ok atunci. Chiar daca ti se poate parea o prostie, si probabil n-o sa fie cazul la tine, crede-ma ca au existat multe cazuri care s-au finalizat tragic cu oameni cunoscuti pe diferite site-uri.

| AFR81 a răspuns (pentru eelena1797):

Sincer, iti zic din proprie experienta. Nu poti avea incredere nici in prieteni pe care ii cunosti de mici, daramite in niste straini virtuali. Bine, te intelegi cu cineva bine, va dati facebook-urile sa zic, vorbiti una alta, nu este gresit, doar ca, nu trebuie sa te implici si altfel, sentimental, in sensu' ca nu trebuie sa ai incredere in aceste persoane.

| Doub a răspuns:

Nu, nu folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pierdere de timp.

| zed0mrt a răspuns:

Este pentru amuzament, cand stai cu prietenii si te-ai plictisit de vizionat filme/seriale si altele. intra pe Omegle.