| gabriela a întrebat:

Ce parere aveti despre patinoarul din Brasov? Dar despre presa care critica?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

N-am vazut Patinoarul din Brasov dar cred ca este frumos, din pacate nu am vazut nici comentariile negative ale jurnalistilor. Cred ca jurnalistii, mai mult s-au referit la banii multi ce s-au cheltuit pentru realizarea acestui patinoar si nu la faptul ca, s-a facut un patinoar intr-o zona asa de frumoasa ca cea a Brasovului.
Este bine ca s-a construit un patinoar la Brasov, sunt multi doritori sa faca miscare, oricand, nu numai in conditiile de iarna, mai sunt si sportivii care trebuie sa se antreneze (hocheistii, patinatorii de viteza, eventual doritorii de patinaj artistic), asa ca sper ca va atrage si acest obiectiv turisti mai multi in zona si acest lucru ar fi imbucurator pentru noi toti.
Gabriela, nu fi suparata si nerabdatoare pentru ca postarea raspunsurilor si a intrebarilor dureaza si pentru fiecare trebuie sa ai rabdare. Intrebarea ta este bine venita si cred ca daca se va afla de acest Patinoar, vor fi multi care vor dori sa-l vada.
O seara placuta si multa sanatate.

3 răspunsuri:
| gabriela explică:

Nu aveti pareri, ori e intrebarea obscena?hee hee

| gabriela explică:

Aceasta intrebare este cu caracter obscen / ilegal?, caracter irelevant? neinteligiil?

| gabriela explică:

O spendoae patinoarul din Brasov! Sa vina turistii si spirtivii!