| g_7133 a întrebat:

Ce parere aveti despre prima carte a Mihaelei Radulescu?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Ce pot sa zic e ca nu am citit cartea si sincera sa fiu nici macar nu stiu despre ce este. Deci nu am o parere despre ea. Si nici nu tind sa imi formez o parere despre carte in raport cu autorul/autoarea ei, ca nu e corect. Deci... nu am parerehappy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mihaela Radulescu e o Pink a Romanieilaughing. Sa il ceara pe Dani de sot in directsurpriseSi el sa inceapa sa planganerd
Cartea nu mi s-a parut nu stiu ce, dar strategia de promovare e buna

| Flav a răspuns:

Subscriu ce a scris furni. Cum pot citi o carte a unei persoane, pe care o vad in jumate de halat afisata in tot Bucurestiul? Suntem scriitori sau manechine? Imi place sa citesc scriitorii care au o anumita verticalitate, care pun accent pe ceva, care isi mentin linia proceselor psihice. Nu pot citi un scriitor care combina moda si cancan-urile cu arta de-a scrie o carte. Plus emisiunile comerciale si de showbizz la care a participat. Cartea e doar un mijloc ieftin de a isi mai face reclama. Ii doresc sanatate, siiiiiii, la cat mai multe silicoane sa-mi mai clatesc si eu ochisorii!hee hee

| Dan a răspuns:

De la TV a ajuns sa scrie carti, este frumos, dar de familie nu prea se ocupa dupa cum spune presa din Romania.

luciana
| luciana a răspuns:

O reclama ieftina de doi bani a unei femei, ce se pretinde a fi acum si scriitoare... O carte despre ea si despre ce a tinut-o atata timp alaturi de Dani, - un tanar manipulat de cea care si-a trait viata din plin si care va dovedi asta inca mult timp...

| alex555 a răspuns:

De fapt nu e prima. a mai scris cateva carti si inaintewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipocrita. Cica, ce bine ii e ei si la nici juma de an o arde cu copilu'. Ma lasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza "fatada"unui om sau de unde a plecat (dama de companie)sau ce face in momentul de fata.Cum noi ca oameni devenim mereu nu e de mirare daca ar deveni "altceva"cu mai multa consistenta.Eu, in ce o priveste, am aceleasi pareri despre ea, ca om, ca majoritatea care au raspuns aici si nu pot crede ca ar putea face cultura adevarata.Doar ceva comercial si idiot presarat ici colo cu unele cuvinte luxuriante culese de prin dex ca sa dea alte impresii.