| Eroare404 a întrebat:

Ce parere aveti despre Mihaela Radulescu?

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O frumoasă ipocrită; o persoană excentrică, admirabilă în unele privinţe, care nu vrea să fie judecată pentru plăcerile şi libertăţile proprii, dar care se grăbeşte să-i judece pe alţii pentru plăcerile lor nevinovate, etalându-şi cu mândrie homofobia, ignoranţa şi bigotismul; un om frustrat, care se consolează singur, ridicându-se în slăvi cu orice ocazie, victimizându-se şi mimând indiferenţa faţă de "răutăţile oamenilor", despre care nu încetează să vorbească, "să moară duşmanii!"; o femeie cu potenţial, dar prost exploatat, părerea mea.

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Un profil foarte bun, ar trebui sa sterg ce am scris eu happy

| Cameliapantiru a răspuns (pentru NOname):

Total de accord cu tine!
Cel mai mult ma enerveaza la ea homofobia, aspect care o transforma dintr-o femeie frumoasa intr-una urata, dezagreabila.
Pentru mine, frumusetea exterioara nu are nici cea mai mica valoare daca nu e dublata de cea interioara.

| NOname a răspuns (pentru Cameliapantiru):

Exact. Ar fi fost mult mai atractivă, dacă ar fi mai frumoasă pe interior.
Chiar o plăceam înainte să o cunosc mai bine.

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Nici tu nu ai fost departe adevăr.

Elianna
| Elianna a răspuns:

O persoana ambitioasa care face orice ca sa ramana in prim planul lumii mondene.
Dar...anii trec si pentru ea si steaua ei va apune.

| darrio2007 a răspuns:

O femeie care incearca, incă, sa se agate de tinerete.Dar sansele sunt minime.

| Kaℓi a răspuns:

Arata bine si e desteapta. Insa nu e atat de diva pe cat crede ea, la fel cum nici Andreea Marin nu e atat de zana...

| RAY a răspuns:

Am avut ceva vise cu ea in tineretea ei desigur

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E de treaba laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Increzuta,vrea sa iasa in evidenta cu orice pret!
Sunt oameni si oameni!

| RainmakerX a răspuns:

Nu sunt fan.

| R0R0 a răspuns:

Prefer să tac!

| Florentina9210 a răspuns:

O parere destul de proasta!

| raluk27 a răspuns:

In prezent, doar o libidinoasa batrana.

| UnBroken2016 a răspuns:

Inca arata bine pentru varsta ei, zic. Ca personalitate ma abtin

| Deaad a răspuns:

O prezentatoare de televiziune care habar nu am ce cauta la un talent show.
Care oricum e foarte pupincurist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O persoana penibila si nesimtita.