| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la hervis?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ce am cumparat de la ei a fost de calitate. Personal, am o parere buna.

| RAY explică (pentru AFR81):

Ce ai cumparat?

| AFR81 a răspuns (pentru RAY):

Doua rachete de tenis pe care le am si acum (una am cumparat-o acum 3 ani, una acum un an), vreo doua perechi de adidasi, cateva tricouri de tenis, accesorii tot pentru tenis (mansete, antivibratoare, overgrip-uri) si mingi de tenis pe care le cumparam regulat. Dupa aia, in ultimul an, am descoperit decathlon-ul care mi se pare peste in ceea ce priveste atat calitatea, cat si pretul, insa si Hervis sunt destul de seriosi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Scumpe.