| ÐaÍÍÍa a întrebat:

Ce parere aveti despre romania ca tara?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Romania = Acasa.
Restul sunt doar detalii...

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi place cel mai mult trenurile pe care le are Romania si iarna e foarte frig in rest nu prea dau importanta la alte chestii.

| Graphee a răspuns:

România este ţara unde m-am născut, 'ţara mamă'. Unii renunţă la ea doar pentru alte interese: în studiu, în carieră etc. Dar este ţara noastră şi nu trebuie să renunţăm la ea. Indiferent de cum sunt unii oameni şi conducătorii acestei ţări.

O zi splendidă tuturor userilor!

| mdany a răspuns:

Rea.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Romania ca tara este una frumoasa...cu multe locuri frumoase de vizitat dar cu vizitatori putini,happy
n as revunta niciodata la ea ca sa plec pentru ca aici m am nascut si "aici o sa "mor" "
intr o propozitie : Romania o tara minunata:X:X:X

tie cum ti se pare Romania?

| ÐaÍÍÍa explică:

Mie mi se pare o tara foarte frumoasa, cu locuri foarte frumoase, in ciuda tuturor greselilor pe care le-au facut parlamentarii
In concluzie: In tara asta m-am nascut si tot aici am sa mortongue
nu o s-o parasesc niciodata:X