| UbesKcerealele a întrebat:

Ce parere aveti despre sfarsitul lumii? eu crer ca nu se va intampla nimic pe 21.12

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Va fi o zi ca oricare alta

| Holocaust a răspuns:

Asta cu sfarsitul lumii e o mare aberatie.Cica ar creste vibratia asupra biosistemului, dar nu e ceva asa... extraordinar.straight face

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

| CrazyPittica a răspuns:

Ia gandeste-te! De cate ori au zis oamenii de stiinta ca vine sfarsitul lumii? De o gramada de ori! Si uite ca INCA mai suntem pe Pamant! N-am zburat si nici nu ne-am evaporat!

| oOSaritaOo a răspuns:

deci eu chiar nu ştiam că atâţi cred că sfârşitul lumii e luna asta, dacă te uiţi e plin TPU de întrebarea asta, cred că până la urmă adminii nu o să-i mai lase pe alţii să întrebe laughing Oricum nu va veni niciun sfârşit! În 24 decembrie fac bunicii mei 50 de ani de căsătorie laughing

| UbesKcerealele explică (pentru oOSaritaOo):

Sunt de acord cu tine nu se va intampla nimic dar nu stiu daca ai observat dar e plin de oameni care spun ca vom muri cu toti si isi fac provizii si se pregatesc "de sfarsitul lumii" care daca mai ti minte a fost si pe 11.11. 2011 la 11:11

| oOSaritaOo a răspuns (pentru UbesKcerealele):

Daaaa... Țin minte că atunci eram la școală și la ora 11:11 noi așteptam să se deschidă o poartă mare în mijocul clasei și să mergem toți în ea, am și dat băncile la o parte laughing))) Mai nou nu mai e sfârșitul anul acesta, așa zic japonezii că cică va fi o invazie a extratereștrilor nu știu când... :S vrăjeli oh go on

| UbesKcerealele explică (pentru oOSaritaOo):

Peste cativa ani probabil o sa inceapa sa ne spuna sa ne ascundem undeva ca vin miamutele peste noi si invadeaza planetaoh go on nu stiu nici ei ce sa mai inventezelaughing)

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Se intampla multe lucruri in univers, dintre care unele pot fi prevazute. Exista si efecte, pe care le simtim mai mult sau mai putin.Dar cel mai grav e ca exista si cei care,, speculeaza,, unele informatii, gasind si amatori de s.f.care sa-i ia in serios.V-a fi un sfarsit, atunci cand echilibrul universal se va,, rupe,, iar atunci nimeni nu cred ca v-a mai apuca sa emita teorii.Motivul e limpede.Presupunand ca,, dezastrul,, va veni din exterior, primele v-or fi afectate tocmai mijloacele de comunicatie.Sarbatori fericite tuturor.

| Damon01 a răspuns:

Sigur nu o sa se intample, mai ales luna asta

| PrintesikaDiva a răspuns:

Da asa este nu se intampla nimic de ce sa credeti in Sfarsitul lumi ca Lumea noastra de abia incepe ca noi suntem doar niste copii MAri mici adolescenti tot copii suntem deci viata noastra de abia acum incepe Intr-o buna zi ne-o face noi mari si vom intelege necazurile pe care si le fac parintii si noi nu ii intelegem.