| Croampa a întrebat:

Ce parere aveti despre teoria lui Costy Woozie in legatura cu Satana( Codrin Bradea)?

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Am vazut ce a spus despre EEnD si mi se pare aiurea, cred ca bate campii sau a gasit un articol si l-a tradus si el

| T0T a răspuns:

Trebuia să dai și video-ul...Eu unul nu știam despre ce e vorba...

https://www.youtube.com/watch?v=wNBU1ol7Ps8

Nu știu detalii despre viața lui dar tot ce știu este că e genial. Eu îl respect. Cât despre ce mai zice ăla în video, e trolling clar :))

| Croampa explică (pentru T0T):

E relativ " veche" faza si credeam ca stiai...

| zurick a răspuns:

Îmi dai link mai întâi?

| zurick a răspuns (pentru Croampa):

Mersi pentru link.

Mnu, nu cred asta, dar mi-a plăcut povestea.
Plus că scrie în descriere trollpasta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am vazut un video mai penibil pana acum...

| L1feDRAIN a răspuns:

Teorii, teorii...

Scrie "Kumamon Satan" pe net.

| NoelyTheKiller a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Http://knowyourmeme.com/memes/kumamon
Nu stiu de ce dar mi se pare tare amuzanta chestia asta :))

| L1feDRAIN a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

rolling on the floor
Stiu chestia asta in Japonia, este un desen animat unde personajul e Kumamon happy

| DonaldTrump a răspuns:

rolling on the floor Este adevarat eu sunt cercetatorul nazist care l-am antrenat. daca citesti in descriere scre "/ TrollPasta de Woozie"

| Croampa explică (pentru DonaldTrump):

straight face
D-deci daca ma uitam in descriere nu era nevoie sa pun intrebarea... straight face

| DonaldTrump a răspuns:

Ce lipsa de inspiratie are woozie in poveste : mereu nazistii nemtii sunt in spatele iluminati care istoric a fost fondat in bavaria (oktoberfest) este adevarat faptul ca eu controlez TPU, deoarece lucrez la un proiect guvernamental dezvoltat de dr mengele. Cam asa suna povestea aia rolling on the floor

| NoelyTheKiller a răspuns:

Cea mai idioata teorie ever. Deci eu, de cand a fost inchis primul canal al lui Codrin, ma uit la geamanul lui malefic daca am inteles bine.

| Pop_Tudor_1994 a răspuns:

Parerea mea in legatura cu teoria individului "Costy Woozie" suporta nuantari de principiu, cum ar fi: camione