| Zahina a întrebat:

Ce parere aveti despre tipatul in timpul sexului? Numai mie mi se pare teatral si falsi si penibil? Inteleg sa scoti sunete, sa gemi, dar sa aud din coltul paralel al blocului cum urli chiar nu mai inteleg, e prea mult

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa educatiei de acasa ii face pe unii sa joace teatru, sau sa iasa in evidenta chiar si prin penibil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poate doamna urla pe bune...

| LordCristobal a răspuns:

Da,in mare parte sunt de acord cu tine, unele femei tipa prea tare pentru ca vor sa se de-a mare ca sa stie tot blocul ca sunt zguduite bine in pat.
Dar pe de alta parte multe femei tipa ca sa se prefaca ca le place actul sexual cand de fapt sexul nu e asa de placut pentru ca barbatul respectiv nu e bun la pat.Si prin tipat vor sa creeze o atmosfera mai energica ca nici barbatul sa nu fie demoralizat.

| anonim3247 a răspuns:

Țipatul în timpul sexului e 98% teatru și regie făcut de femei.

| AdioTPU a răspuns:

De prost gust.

| marniii a răspuns:

Nici eu nu inteleg de ce li se pare asa interesant sa urle ca o fac pentru show clar. Am avut si eu un fost care facea foarte fals in toate felurile si ma facea sa ma simt foarte prost