| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre U. S. A? Dar despre tarile europene gen Franta, Italia si Spania? Cum vedeti voi viata lor si ce impresie v-au lasat, asa din carti, din discutii, din intamplari etc?

1 răspuns:
| claudiu_4817 a răspuns:

Din discutii sau din carti, nu poti sa iti faci o parere.Trebuie sa traesti printre straini ca sa iti formezi o parere.De tarile europene, numai de bine.USA un stat de nebuni care vor sa guverneze toata lumea, o adunatura de nemernici care isi baga botul peste tot si cand nu se impaca cu o anumita idee sau principiu trec la razboi.Ex:razboiu din golf sau Afganistan(din cauza titeiului)