| KellyGreen a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatori care au ceva de comentat(de rau) la raspunsul pe care il dai la o intrebare? Ce credeti ca vor sa arate prin asta?

Răspuns Câştigător
| Abcfunny a răspuns:

thinking sunt exageraţi, mie nu-mi plac straight face

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poate ca unii au intentii bune si vor sa-ti arate ca ai gresit prin raspunsul tau.Altii iti iau la misto raspunsul din varias motive : indiferenta, prostie, intelijentá exagerata, plictisealá laughing etc.Pentru ca nu stiu cum sa-ti arate sau tu interpretezi gresit atentionarea lor, te face sa pui aceasta intrebare ( ma refer la cei din prima categorie )

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de raspuns, daca este bun ori nu. Daca raspunsul este rau atunci sunt de inteles comentariile negative, desi nu sunt deloc de acord cu continutul unora, pline de injurii si etichetari negative, se poate spune orice - cat de dur vrei - si folosind un limbaj civilizat. Daca raspunsul este bun, atunci chiar nu inteleg deloc comentariile negative, se pare ca raspunsul nu a fost pe placul respectivilor, care au cu totul alte pareri si tin sa-ti combata parerea ta prin asemenea postari, fara argumente obiective, in loc sa-si exprime doar parerea proprie, argumentand si dovedindu-si parerea prin dovezi obiective. De obicei am vazut ca asemenea postari apar la diversele teme de discutie(de regula nu la intrebari punctuale), mai ales in cazul eternei dispute intre credinciosi si atei. Cei care afiseaza asemenea postari negative nu dovedesc altceva decat limitele propriei gandiri(eufemistic vorbind) si fudulia. S-auzim si de bine!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Depinde de răspuns. Părerile sunt împărţite, că doar suntem oameni, aşa că răspunsul unuia poate să i se pară altuia total aiurea, şi normal că va încerca să corecteze sau să sfătuiască cel ce a pus întrebarea de ce nu e bine aşa cum a spus respectivul...

| elena a răspuns:

Nu trebuie sa te impresioneze ironiile lor, gandeste-te, ca sunt "ceva" virtual, pentru ca daca ai sti exact cu cine conversezi sau daca te-ar cunoaste in realitate, nu ti-ar raspunde asa.

| dydo a răspuns:

Trimitemi id tau te rog sau da-mi add kiss_dydo mersi:*

| lovehurts a răspuns:

Cu siguranta ca vor sa rada pe seama celor care chiar au o problema, sau sa arate ca sunt,, haiosi,, dar dupa parerea mea cea ce fac nu este frumos si consider ca nu ar mai trebui sa faca astawinking