| fluturash_7393 a întrebat:

Ce parerea aveti despre zodia capricorn? Eu nu am o parere prea buna. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

Buna'
De ce sa nu ai o parere buna?
Nativul Capricorn este disciplinat, loial, serios, practic, se orienteaza catre succes. Capata cu greu încredere în ceilalti. Are un puternic simt al realitatii. El se concentreaza asupra esentialului, este sârguincios, perseverent, econom, corect.Nu inteleg de ce ai avea ceva cu zodia asta? oricum...incearca sa-ti schimbi atitudinea, pentru ca chiar daca 5 oameni sunt in zodia capricorn, sunt diferiti de la cer la pamint...asa ca eu nu pot fi de acord cu tine.
p.s.Eu sunt zodia capricorn iar daca ajungi sa ma cunosti vei avea o parere nu rea despre mine. :d

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De ce nu ai o parere buna? ai intalnit vreodatat unul? daca da inseamna ca nu toti sunt la fel! cum spun multi: nu judeca cartea dupa copertaphbbbbt

| Spufff :x a răspuns:

Sunt capricorn. Si kiss 1. are dreptate."Capata cu greu încredere în ceilalti"

| KatVonB a răspuns:

De ce nu ai o parere buna?laughing
adev. ce a spus kiss1

| Ciuf_4868 a răspuns:

Si eu sunt tot capric0rn. blushing
da si e adv ce zie kiss1.