| Derkes a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia Capricorn?

10 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Niste naspeti

| Derkes explică (pentru Endoryus):

Ca tine.

| Endoryus a răspuns (pentru Derkes):

Nu sunt capricurca asa ca nu merge laughing

| Derkes explică (pentru Endoryus):

Ba da, merge happy Naspetule happy

| brokxy a răspuns:

Cei mai smecheri, faza cea mai tare e ca nu sunt bozgori rolling on the floor)))))
laughing laughing laughingwinking

| lilith16 a răspuns:

După experientele mele cu persoanele in zodia asta e o zodie foarte orgolioasa, inteligenta cu care ai ce vorbi, loiala, încăpăţânată dar si o zodie frumoasa sa zic asta (eu-s taur app) )))))))

| Clytia a răspuns:

Nu prea cred eu în zodii, dar din ce știu, capricornul e o zodie încăpățânată, independentă și își exprimă greu sentimentele. Desigur, e doar o generalizare. Fiecare persoană se invidualizează prin caracter, comportament, propriile păreri și principii.

| Alex3892 a răspuns:

Persoanele în zodia Capricorn sunt foarte sexi și atrăgătoare.