| TheToxicNightmare a întrebat:

Ce planuri aveti azi de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Planuri se pot face si pe moment in functie de starea sufleteasca a partenerilor.

10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Astazi ma odihnesc dupa o petrecerea super de asta-noapte. De mult timp nu am mai dansat atata. Este un plan bun, nu?

| asdgfhresry a răspuns:

Eu voi sta in casa cu tastatura pe picioare, si ascult muzica.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Pai, e o zi ca oricare alta.

| Ionutzsa a răspuns:

Momentan stau la laptop, ascult muzica si raspund la intrebari de pe TPU happy
Peste o juma` de ora plec la tara sa ma dau cu sania :p
Deci nimic prea special, ca n-am cine laughing

| CopilRasfatzat a răspuns:

Pai am fost aseara la party.azi cred ca o sa ies un pic la mall :*

| andalu a răspuns:

Ce planuri am si in celelate zile?!
Chiar e nevoie de o zi impusa de altii (culmea chiar, imprumutata de la americani) pentru a face ceva special ca asa e "cool"?

| clo9ryna a răspuns:

Pai sa ies in oras, sa dau cadou si sa primesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ies cu persoana iubita si o sa revin pentru a raspunde la intrebarile TPU b-)

| SexyChick a răspuns:

Stau si imi plang de mila pana seara... apoi ies in oras tongue

| Adyna_2391 a răspuns:

E o zi obisnuita pentru ca acum doua zile m-am despartit de iubitul meuhappy