| Piticu_3558 a întrebat:

Ce porecle pentru fete stiti? La cele mai frumoase porecle dau FUNDITA`!

Răspuns Câştigător
| silence a răspuns:

Uite cateva
day dreaming Hmm... zuzu :X zuza love struck zuzic, PUFULETE laughing Bubulina, bulinuta, papusica, grasuta, aschii, purcica, ciulita, iepuras,. bunicuta, Zgriptzi, Nebunatik, Creata, Stropinela, Asfaltina, Kiki, Blondina, Albinutza, Kiti, Mimi, Gaga, Eminema, Rebela, Scumpik, Sisi.si mai sunt multe., Albinutza sai Kiti BeBe

KidoO

Tzupy

BOoDoO

Reduchta

MiriapoD

Nebunatik

YePe
apelativu' de la dorobanti laughing care este : PysY laughing oh go on BeBe

KidoO

Tzupy

BOoDoO

Reduchta

MiriapoD

Nebunatik

YePe, pitix. snikers laughing cam atatea am in minte si am pus si niste porecle de la niste prietene
daca iti plac fundita

2 răspunsuri:
| Piticu_3558 explică:

Multumesc, Black.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubulina, pisicuta, grasuta