| Dooolce a întrebat:

Ce pot face ca sa imi enervez rivala? ma supara intr-una nu o suport.precizez ca e in clasa cu mine

Răspuns Câştigător
| MeDeEa14DeEa a răspuns:

Urmareste-i comportamentul.Tu, daca vei vedea ceva rau la ea dovedeste-i ca esti mult mai desteapta ca ea. Daca nu, incercati sa gasiti ceva comun la voi doua astfel incat, probabil sa deveniti prietene.Ura nu este buna. Daca noi oamenii ne uram pacea nu avem cum sa o aducem intre noi.I-ti urez mult succes!

2 răspunsuri:
| Anita20Peace a răspuns:

Daca te supara, tu sa faci in asa fel incat sa o ignori...si vei vedea atunci ce nervi va avea ea...(am patit-o si eu). Succes!hee hee

| Punky a răspuns:

Trateaz`o cu indiferenta si mult sictir. Eventual ii poti arata ca esti mai buna in toate.Merge de fiecare data!