| danielleinad00 a întrebat:

Ce poti face in vacanta de vara la bunici(la tara)?

Răspuns Câştigător
| Smiiiley a răspuns:

Cee e cu intrebarea asta? Poti face 100 de lucruri la bunici in vacanta de vara.Acolo mi-am petrecut cele mai mai faine vacante. Poti merge cu prietenii, vecinii la baie, va puteti juca ochi albastri; flori, fete, baieti, cantareti(parca asa se numea jocul.), adevar sau provocare; carti; table sau sah daca stii;. Seara te poti juca ascunsa...Eu cand eram in vacanta la bunici, ne adunam multi copii pe strada, si faceam numai nazbatii.Luam curentul unor femei mai in varsta si lipeam foi pe masini dacia cu:MUZEU, taxa:50 de bani, nu sunt prea mandra de lucrurile astea acum, dar pe atunci pareau amuzante! Sper ca te-am ajutat!

| danielleinad00 explică (pentru Smiiiley):

@Smiiiley : Mersi dar am dat funda.

| Smiiiley a răspuns (pentru danielleinad00):

1.Nu ti-am cerut funda
2.Nu vad cui i-ai dat fundahappy

4 răspunsuri:
| Dan1989P a răspuns:

Buna! Poti citi o carte, te poti uita la T. V (daca au televizor), ii ajuti la treburile gospodaresti, iesi afara cu niste copii din sat ( fa cunostiinta)...