| mariusrobert114 a întrebat:

Ce preferati intre laptop sau calculator?

Răspuns Câştigător
| iliiiinca a răspuns:

Depinde pentru ce. Calculator la munca si laptop acasa

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prefer calculatorul fiindca am mai multe monitoare cuplate la el, care-mi usureaza munca si vizibilitatea pe mai multe documente, si programe, in acelasi timp.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Laptop clar.
Sa ii zică cineva Violetei că și la laptop poți pune monitoare, greu cu tehnologia.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Desktop acasa, laptop in deplasari si la munca (diagnoze).
Nu prea pot sa ma fac comod pe un laptop, mi se pare aiurea sa stai cu mainile ingramatide pe o tastatura mica, sa il simti cum se incinge la jocuri... Sunt fan desktop + sistem audio, laptopul nu ma multumeste.

| dullcat a răspuns:

Nu prea poti alege, ambele au avantaje si dezavantaje.

| Nirvanaaa a răspuns:

Laptop. Ca îl pot lua cu mine la cursuri, dar îl pot folosi și acasa.

| mariusrobert114 explică (pentru Nirvanaaa):

E si mai usor si mai portabil