| corina_4591 a întrebat:

Ce produse vi se par mai bune avon sau oriflame?

Răspuns Câştigător
| AdrianaSava a răspuns:

Ambele au produse de calitate, depinde ce vrei sa iti cumperi si ce ti se potriveste. Sunt foarte multe persoane care folosesc produse gresit si apoi spun in stanga si in dreapta ca firma e proasta, ca nu are produse de calitate. Trebuie sa citesti, sa te informezi inainte sa achizitionezi ceva. si neaparat trebuie testat produsul care doresti sa il iei.

6 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Eu folosesc produse Avon.

| JustMeFlory a răspuns:

Si avon si oriflame au produse bune.De exemplu avon are mai multe produse cosmetice(farduri, rujuri, fonduri de ten) pe cand oriflame are multe cremehappy

| miauu a răspuns:

Avon
dar rimelele de la oriflame sunt super

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriflame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele oriflame sunt mai bune in afara de rimel care nu mi-a placut