| Broadband a întrebat:

Ce prostii ați făcut când v-ați îmbătat, orice?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am ajuns la sectia de urgente, dupa cateva ore acasa si dimineata cu o durere de cap si o ameteala. Eram tanar in putere atunci

| Broadband explică:

Hai sa va zic eu boacăne, am trimis poze obscene unei fete pe WhatsApp, a doua zi a venit cu parintii la mine, mi-am înjurat tatăl?, am umblat desculț prin curte noaptea, am plâns, i-am cerut dulceață de aia de jos unei femei căsătorite ea fiind in pat cu soțul citind amândoi, a doua zi scandal, treburi întâmplate demult..de atunci mai subțire cu alcoolul deci nu mai beți, nu face bine laughing)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu m-am prea imbatat. Cu atat mai putin sa fac prostii atunci.

Le fac cand sunt contient de ele devil

| Hammurabi a răspuns:

N-am avut experiențe de genul ăsta... laughing

| Lukasssz a răspuns:

Nu m-am imbatat niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am furat Flacăra Libertății din Paris.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu cine știe ce. Reușesc să mă controlez atunci când beau. Ce-i drept, nu beau foarte des, dar și când o fac și depășesc măsura, tot am măcar o urmă de auto-control în mine.