| AndyPeScurt a întrebat:

Ce prostii ati facut cand v-ati imbatat, daca v-ati imbatat vreodata? happy big grin

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am scos tot din mine pe pantalonii unui tip. Fusese prima dată atunci și tipul fusese drăguț să mă țină de umeri stând în fața mea, iar eu am fost și mai drăguță și i-am murdărit pantalonii. Dar nu-mi poartă picăhee hee

| T0T a răspuns:

Am dansat pe manele. Asta este cea mai mare prostie pe care am facut-o beat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt destul de ''calm'' cand ma imbat dar imi aduc aminte de un coleg, care cand s-a imbatat pentru prima data alerga si striga ''Ma simt atat de liiiiiber!'' laughing

| lBroken69 a răspuns:

Eu nu m-am imbatat..doi prieteni de ai mei:
-S-au dus la unul din ei acasa.Parintii lui erau plecati in alta tara,si ''musafiru'' a dat de vitrina de baturi alcoolice a baiatului respectiv. au luat-o ceva sticle am baut,dupa au iesit pe strada, se clatinau.S-au dus la ping-pong, unul din ei s-a urcat pe masa, si a urinat pe ea, iar celalalt pe banca de langa laughing

| Demek a răspuns:

Hm odata m-am drogat si m-o luat cu elicopteru (logic pentru ca nu avea ambulanta) si am aparut la ziar.