| anonim_4396 a întrebat:

Ce raspunsuri a dat biserica pina acum despre conceptia in vitro, clonare si viziunile antropologice privind noile descoperiri stiintifice care pe unii dintre noi ne pun in dificultate ( bioenergia, levitatia, corpurile energetice etc )?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Hai, mai, da-o naibii de treaba!
Tu crezi ca biserica mai are timp sa cugete si sa emita pareri despre orice?
Popii sunt super ocupati acum sa ia si de la vii si, cu ajutorul Guvernului, mai ales de la morti. Iti dai seama ca astia fac acum jdemii de slujbe in care se roaga la Sefu' sa-i tina pe guvernantii astia cat mai mult la putere, ca moare lumea de foame pe capete. Si, care nu mor de foame se sinucid. Derogarile se platesc, slujbele si parastasele la fel...
Si tu vrei sa cugete la clonare!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Las-o mai moale cu dulceata inimii ca ma compromiti. Sunt o lady, ce... puii mei? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubita si frumoasa doamna, am postat aceasta intrebare deoarece vad ca la rubrica stiintifico-filosofice se bat care mai de care cu extra cu retro cu vintange si spre surprinderea mea dulceata inimii mele, numai dulceata inimii mele a raspuns, de ce? deoarece stie a si ridica dar si a cobori tonul raspunsului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stimata doamna Lady, sa ma scuzati ca nu am stiut numele dv., dar sa stiti ca chiar am un zvic in inima cind va citesc, n umai o litera sa vad semnata de a ta si imi ia foc inima kiss iubire iubire si iar iubire kiss