| Banibanibanibanibani a întrebat:

Ce replici sa spun cand vreau sa enervez pe cineva cand ma cert cu el sau ea. De exemplu: Asa sh? ai terminat? Carati hoitul. Astea-s exemple. Dau funda.

8 răspunsuri:
| DuLcyK a răspuns:

De ex: Iubita, daca as avea un cap ca al tau as fugi pana l-as pierde oh go on, ai picioare frumoase vreau sa ti le vad mergand, asta-i mersu' ttau sau faci misto de asfalt?, ai "dat" cu mine-n gard la cat de prost/oasta esti laughing)

| AsaBhayNene a răspuns (pentru DuLcyK):

Ce faze tari laughing Daca era pe facebook i-ti dadeam like!

| DuLcyK a răspuns (pentru AsaBhayNene):

Multumesc, multumesc laughing))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O doamne ce expresii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tie ti ar place să i ti zică cineva așa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cară-ţi hoitul" Doamne...ce replici. Dacă eşti mai deşteaptă ca el/ea pur şi simplu pleci şi închei orice discuţie.Nu trebuie să îi spui astfel de replici pentru că dai dovadă de prostie, sincer.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Sper că nu te cerţi cu acea persoană pe Mess, că dacă îţi citeşte "replicile" în halul în care scrii, alura ta de tip "cool şi dur" s-ar duce pe p--ă, odată cu jetul de pişat, fix în WC.
Dacă nu eşti în stare să inventezi tu unele, poate "replicile" astea nu-s pentru tine. Reprofilează-te.
Cheers.

| InSaNeeeeeee a răspuns:

Asa, si? Ai terminat? Cara-ti hoitul.