| ContInchis8 a întrebat:

Ce rețele de socializare folosiți?
Ați fi dispuși sa interacționat pe un server cu alți useri TPU?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Daca sunt acolo si prostii din lista mea de utilizatori ignorati, nu multumesc. Oricum este fatarnicie peste tot, da-ti arama pe fata si nu va mai prefaceti ca va intelegeti de minune.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

E userul silentrain care iti face reclama la server

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Dar ea nu este in lista mea de utilizatori ignorati, daca intelegi ce vreau sa zicwinking love struck cool

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

E crush ul tau? laughing laughing o deposedezi de demoni?

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Nu, nu am mai vazut-o demult, aveam alt crush dar a disparut si ala laughing. Daca are demoni, atunci va fi cea mai mare exorcizare din toate timpurile, o sa dea pe Trinitas, ai sa vezi rolling on the floor.

| ContInchis8 explică (pentru Celcestietot):

Nu ma lași tu sa duc lumea în eroare:') of of of

| Celcestietot a răspuns (pentru ContInchis8):

Nu te las, supadeceapa laughing.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

@Celceștieunmort, vezi-ți de mucii tăi acolo și nu mă mai menționa aiurea.