| mihu_7979 a întrebat:

Ce s-a dat la admitere la liceul pedagogic Elena Cuza din Bucuresti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Ce profil? Daca te referi la mate-info, folologie acolo se intra pe baza mediei, iar la pedagogie se dau probe sa spui o poezie, sa canti, proba de sport. App alegeti alt liceu ca sunt atatea licee bune in Bucuresti. Daca vrei unu din apropiere alege Moisil!

1 răspuns:
| yovii a răspuns:

Au fost niste peobe de aptitudini cum ar fi creati sau muzicaa happy