| alex779988 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Youtube-ul ca observ ca in 2024 nu mai poti sa-ti sterg contul, daca vrei sa-ti stergi contul apare asta ''Sorry, you're not able to hide or delete your YouTube data at this time. Please try again later.'', am zis ca poate e o eroare de moment, dar deja de 2 zile numai asa face.Am dat la aia la asistenta nu m-a bagat nimeni in seama, am cautat pe alte platforme gen reddit si am observat ca mai multi au problema asta.De ce naiba? De ce sa nu ma lasi sa fac ce vreau eu cu contul meu.Pur si simplu am o adresa de gmail care imi place si vreau sa o pastrez si vreau sa-mi fac un canal nou de Youtube pe care sa postez.Ideea e asa daca vreau sa sterg canalul actual nu ma lasa, daca vreau sa fac alt canal pe aceeasi adresa pe langa canalul asta iar nu ma lasa, daca vreau sa postez pe canalul actual e buguit nu apar statisticile si nici canalul cand il caut cu icognito pe youtube.Deci n-am scapare decat sa fac alta adresa dar eu sunt fixat sa folosesc adresa asta.Careva sfaturi?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mai asteapta cateva zile. Daca nu, poti oricand face in asa fel incat sa primesti report si sa fie contul sters, pentru incalcarea regulilor comunitatiii. laughing

| alex779988 explică (pentru dullcat):

Pai da dar eu am nevoie de adresa aiahee hee daca dau report imi sterg aia contul si imi baneaza adresa aia de gmail sa nu o mai pot folosi pe Youtube.