| Coloringthevoid a întrebat:

Ce s-ar intampla cu ochiul uman daca nu ar avea ploape? Dau funda happy

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Stiu ca un tip dintr-o poveste horror cica si-a taiat pleoapele, nu stiu exact ce a facut dupa, dar a cam murit

| Coloringthevoid explică (pentru Mayar):

Nu stiam ca a murit; cum?

| Mayar a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Nu imi amintesc exact... cred ca de la oboseala, asa ceva. cum nu mai avea pleoape, ochii nu se mai odihneau, erau mereu in alerta, creierul procesa tot ce vedea si nah... pana la urma, a murit in scurt timp. Poate gresesc, insa asa imi amintesc ca a fost

| Coloringthevoid explică:

Si stiu ca este o intrebare cam macabra dar am motivele mele pentru care pun intrebarile asteahappy

| Venusgirl a răspuns:

S-ar usca ochiul, deoarece cind inchidem pleoapele atunci umezim ochiul

| Coloringthevoid explică (pentru Venusgirl):

Dar ma intreb daca ar mai functiona ochiul fara ploape...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Nu

| Coloringthevoid explică (pentru AirănMeidăn):

Inseamna ca povestea cu jeff the killer e falsalaughing