| TiganuSabrina a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? Adica m-as apuca de un blog dar timpul nu-mi permite, asa ca astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Adica, nu ai timp sa scrii pe blog, dar ai timp sa te plictisesti! Cum vine asta, ca nu pricep.

| TiganuSabrina explică (pentru ardnaxur1961):

Da dar vine scoala si atunci timpul nu.mi permite ca daca ma apuc de blog nu reusesc sa il termin! Multumesc!

| Brotacelul a răspuns:

Poti sa-ti creezi blogul pe www.ucoz.ro - dureaza doar cateva minute iar cand vei avea timp vei putea posta direct pe el.

| SatanSoul a răspuns:

Daca ai cont de facebook ai putea sa incerci sa vorbesti cu oameni necunoscuti asa incat sa-ti faci prieteni

| AlexanderB a răspuns:

Descoperă lumea cărților!