| Catacombe a întrebat:

CE sa fac cand ma plictisesc?
NU mai pot! Am citit adineauri legendele olimpului, m-am jucat online, m-am jucat afar, m-am jucam cu catelul meu, am desenat, mazgalit, m-am uitat la poze vechi, si nimic nu imi rapeste timpul! nu stiu ce sa mai fac!
Va rog ajutati-ma. Dati-mi idei despre jocuri sau ocupatii. Cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| Biiskrem a răspuns:

Găsește ceva care te pasionează. Un sport, o persoană cu care să-ți petreci timpul. Experimentează cât mai multe lucruri și vei constata că unul îți place în mod special.