| xMoonster13 a întrebat:

Dati-mi niste ocupatii pe net sa nu ma plictisesc laughing De ex. Jocuri online etc.winking

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Cauta pe google cleverbot si vei putea vorbi cu un robot virtual, intra pe totaljerkface.com si joaca-te happy wheels, intra pe youtube si cauta canalul asta : pewdiepie si uita-te la tot ce face el, nu ai cum sa te plictisesti la asa ceva! altceva ar fi... unfair mario laughing)) succes! sper ca stai bine cu nervii laughing

| LTAA a răspuns:

1. Răspunzi la întrebări pe TPU.
2. Te joci: Need For Speed World, World of Tanks/Airplanes, Euro Truck Simulator 2, Test Drive Unlimited 2, OGame, Angry Birds Chrome.
3. Te plimbi prin Mall-uri
4. Vizionezi niște filme bune.

| Seepty a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma uit la filme.

| HighDefinition a răspuns:

Incearca League of Legends.