| soffie a întrebat:

Ce sacrificii merita viata daca oricum nu ramanem si nici nu castigam nimic de la ea?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In lumea cealalta o sa traim bine daca facem bine pe pamant. (Niciodata nu se stie cum se intoarce roata, dumnezeu are puterea sa ne schimbe soarta) Puiu codreanu asculta melodia https://www.youtube.com/watch?v=bTL1a4PcIJo

| ErrorFound a răspuns:

Nu merita. Fa tot ce-ti place si nu regreta nimic. Nu exista nimic dupa moarte asa ca traiesteti viata cum vrei tu ca sa nu pierzi ca restul' oamenilor care cred in basme.

| Disharmony a răspuns:

Nu merită.

| Fayree a răspuns:

~ Pentru ca nu stim sa ne distram decat sa muncim si nu ramane nimic de noi puppy dog eyes. fundita? :*.