| anonim_4396 a întrebat:

Ce salariu aveti? Credeti ca salariul tau este raportat la studiile si ocupatia ta?! Cu ce te ocupi (ca si job)?! Am nevoie de aceste date pentru un sondaj la liceu.

Multumesc!

O zi buna!

1 răspuns:
| fabiola a răspuns:

Mai eu cred ca tu esti operator sondaje de opinie! Cine crezi ca iti va spune salariul si cine crezi ca realizeaza daca salariul sau este pe masura studiilor sale! Apoi salariul trebuie sa fie raportat la capacitatea omului si nu a studiilor, la volumul de munca, s.a.md